Музичне сяйво
Музичне сяйво

Поділитися новиною:

Музичне сяйво

Нещодавно в Дитячій школі мистецтв відбувся відкритий академічний концерт для батьків учнів класу скрипки та музичного інструменту викладача Л.І. Марюхни

  Його учасниками стали 9 юних музикантів віком від 6 до 14 років, і потрібно відзначити, що більшість цих учнів лише перший рік навчаються в мистецькому закладі.

  До цього святкового концерту учні готувалися відповідально, старанно, завзято, з особливим творчим піднесенням. Адже головним їх завданням було показати музично-виконавські навички, передати характер і настрій музичних творів і порадувати своїх рідних.

 Теплим, схвильованим голосом скрипки відкрив захід ансамбль скрипалів «Граємо разом». До його складу ввійшли Варвара Стольна, Валерія Грицик, Вероніка Водолажченко, Дарина Водолажченко, Анна та Олена Крикопало. Юні музиканти разом із концертмейстером Н.А. Курлович виконали «Пастораль» композитора О. Гоноболіна. Майстерно використовуючи можливості скрипки, вони передавали слухачам настрій п’єси, відтворили яскраві художні образи.

  Зачарували глядачів виступи учасників концерту, які представили сольні та дуетні форми музикування, продемонстрували художнє мислення при виконанні різнохарактерних творів у супроводі акомпануючого фону концертмейстерів Є.О. Медведєвої та Н.А. Курлович. У виконанні учнів прозвучали дитячі п’єси, українські та російські народні пісні, обробки українських народних пісень, твори зарубіжних класиків та вітчизняних сучасних композиторів.

  Серед юних артистів слід визначити наймолодшого виконавця Нікіту Лук’янова, для якого виступ за роялем був дебютом на шкільній сцені. Порадувала всіх учениця Яріна Батюк, яка показала хороші здібності у виконанні фортепіанних п’єс.

  Весело, завзято розпочав свій виступ Данило Крикопало, який приїхав підтримати не тільки своїх сестричок, а й усіх юних обдарувань.

  Кульмінацією концерту був виступ знову ж таки колективу скрипалів, які разом із своїм викладачем передали настрій інструментальної п’єси композитора В. Медведковського «Гама-джаз».

  Незважаючи на хвилювання учнів, постійно було присутнє відчуття свята, бадьорості, феєричності та піднесеного емоційного настрою, якого додавали яскраві спалахи гірлянд навколо герба ДШМ.

 Зі словами подяки, підтримки талановитих артистів, виступила заступник директора з навчально-методичної роботи Н.Ю. Євтушенко. Батьки подякували викладачу та концертмейстерам за всебічний розвиток їхніх дітей, розкриття індивідуальних музичних здібностей та чудовий концерт, який залишив незабутні враження.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/967 | Переглядів: 565Дата публікації: 10:10 12.04.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук