Міжнародний день дитячої книги
 Міжнародний день дитячої книги

Поділитися новиною:

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня – починаючи з 1967 року, за рішенням Міжнародної ради дитячої книги в день народження видатного датського письменника – казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги

  Святкування Міжнародного дня дитячої книги показує, що книга, яка створена для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки книгу і опинитись в цьому світі.

  Свято дитячої книги збирає в бібліотеках справжніх шанувальників літератури. До цього свята в бібліотеці була проведена літературно-пізнавальна мандрівка «Книжок країна нас чекає».  До дитячої бібліотеки  Нововодолазької селищної ради завітали учні з Нововодолазького ліцею: 2 – А клас, класний керівник Н.В. Тельна та учні 2 – Б класу, класний керівник В.Л. Завада. Діти з цікавістю слухали розповідь працівників дитячої бібліотеки про життя і творчий шлях великого казкаря Г.К. Андерсена та цікаві факти із життя датського письменника. Приймали участь в літературній вікторині. Ознайомилися з цікавими ілюстрованими дитячими книгами та поринули у віртуальну подорож до найбільших та незвичайних бібліотек світу.

 

Альбом:  Міжнародний день дитячої книги
Альбом:  Міжнародний день дитячої книги
Альбом:  Міжнародний день дитячої книги
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/925 | Переглядів: 712Дата публікації: 11:29 05.04.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук