"Лідери читання-2020"
\"Лідери читання-2020\"

Поділитися новиною:

"Лідери читання-2020"

29 жовтня в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради відбувся підсумковий етап онлайн-конкурсу дитячого читання «Лідери читання»

 Цей конкурс проводився з метою підвищення рівня читацької культури дітей, заохочення їх до систематичного читання та підвищення значення і ролі бібліотек Нововодолазької ОТГ. В конкурсі приймали участь користувачі Дитячої бібліотеки, Новоселівської та Староводолазької бібліотек.

Змагання між дітьми відбувалося в онлайн форматі розповіддю дітей про прочитану книжку української чи зарубіжної літератури, яка не входить до шкільної програми. Кожен з учасників підготував цікаву розповідь про свою улюблену книгу. 

Так, Яна Токар представила книгу сучасного дитячого письменника Володимира Рутківського «Гості на мітлі». В цій чарівній повісті розповідається про стару відьму та її чаклунського кота Аристарха, які мають викрасти дівчинку щоб зробити її своєю ученицею. Книга рекомендована для дітей середнього шкільного віку.

Діана Тонкошкур презентувала книгу норвезької письменниці Ніни Грьонтведт «Привіт, це я». В книзі розповідається про підлітків. Головна героїня твору дівчина на ім’я Уда веде записи в щоденнику в якому описує про своїх друзів, рідних та  проблеми в своєму житті.

Катерина Тонкошкур ознайомила з книгою Сашка Дерманського «Чудове чудовисько». В книзі розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом ЧУ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива.

Нікіта Лебець любить читати фантастичний жанр. Тому він і представляв  науково–фантастичну книгу Макса Максимова «Світла людина». В цій книзі розповідається про те, що землю стрімко  охоплює рослина – хижак, яка шкідливо впливає на людей. Цю проблему вирішує Інститут Космічних Інфекцій, який планує побороти хащі рослини за допомогою групи людей з синдромом Дауна. Серед них особливо виділяється головний герой Костя. Саме йому потрібно дійти до центрального коріння хижої рослини і вколоти хімікат.

Валерія П’яниш  цікаво розповіла сюжет відомої книги Д. Свіфта «Мандри Гулівера». 

І ось настала урочистамить - церемонія нагородження. Всі учасники отримали на згадку про участь в конкурсі дипломи та книги.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/3463 | Переглядів: 953Дата публікації: 16:34 29.10.2020
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук