Всесвітній день читання вголос
Всесвітній день читання вголос

Поділитися новиною:

Всесвітній день читання вголос

З нагоди Всесвітнього дня читання вголос користувачі дитячої бібліотеки Нововодолазької селищної ради теж долучилися до читання

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. В цей день кожен обирає книгу на свій смак і просто читає її вголос. Цю ініціативу підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на 5 лютого. Це свято спрямоване на те, щоб залучати молоде покоління до читання вголос разом із друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками. А ще це свято надихає дітей та дорослих більше читати і спілкуватися між собою.
З нагоди Всесвітнього дня читання вголос користувачі дитячої бібліотеки Нововодолазької селищної ради теж долучилися до читання. Діти взявши улюблені твори читали їх вголос та жваво спілкувалися між собою. Так Осламенко Родіон та Недай Артем цікавляться дитячими коміксами тому вони вибрали для читання книги Джеронімо Стілтона «Хто викрав Мону Лізу» та «Динозаври наступають». Лисенко Ілля захоплюється книгами про природу і він читав книгу Стефана Касти «Експедиція з мурафою Софі» в якій досліджується природа навколо нас. Пироженко Андрій зацікавився книгою «Професор Астрокіт і неосяжний космос». Книга знайомить з нашою планетою, з Сонячною системою та Всесвітом. Грабко Тимур читав вголос ілюстровану енциклопедію «Чомучки», яка рекомендована для дітей від 7 до 14 років. Баєтул Олександр захотів дізнатися про тіло людини тому і вибрав для голосного читання книгу Матса Венблада «Ось як працює тіло людини всередині та зовні. Книга надає інформацію про те як рухається тіло людини, як працює мозок і де «зберігається» пам’ять та що чекає нас у майбутньому.
Тож юні друзі, відвідуйте частіше дитячу бібліотеку та читайте цікаві пізнавальні книги. Адже читаючи більше книжок, ви зможете відкрити для себе нові знання, ідеї та цілі світи про існування яких раніше ви не здогадувалися.
Альбом: Всесвітній день читання вголос
Альбом: Всесвітній день читання вголос
Альбом: Всесвітній день читання вголос
Альбом: Всесвітній день читання вголос
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/3011 | Переглядів: 400Дата публікації: 10:15 06.02.2020
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук