"Музика душі"
\"Музика душі\"

Поділитися новиною:

"Музика душі"

Днями відбувся ІХ обласний конкурс юних вихованців на класичній гітарі пам’яті Віталія Костянтиновича Петрова у м. Харкові

Наші обдаровані п’ятикласники Микита Федун та Іван Олійник взяли у ньому участь у середній віковій категорії. Треба зазначити, що вийти на сцену перед залом, який заповнений викладачами по класу гітари, а в журі професор  Володимир Ігоревич Доценко, доцент Вікторія Миколаївна Ткаченко та старший викладач музичного училища ім. Б.М. Лятошинського Ірина Олександрівна Шевчук справді справа непроста. А треба ж іще вивчити три твори: із класичного гітарного репертуару, українського композитора та на вибір.

Нікіта та Іван перемогли хвилювання і достойно виконали свої програми. Іван Олійник отримав звання Дипломанта, а Микита Федун – сертифікат учасника. Конкуренція була дійсно висока. У середній категорії виступало 38 учасників із м. Харкова та області.

Конкурс юних гітаристів пам’яті В. Петрова – це своєрідний форум талановитих дітей, що фанатично люблять обраний інструмент і багато працюють, щоб досягти успіху.

Хочу побажати своїм учням натхнення і нових концертних та конкурсних змагань. І звичайно ж, перемоги.

Викладач Дитячої школи мистецтв

Ірина Скриннікова

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/3002 | Переглядів: 558Дата публікації: 15:12 24.02.2020
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук