Лідери читання-2019
Лідери читання-2019

Поділитися новиною:

Лідери читання-2019

29 жовтня у приміщенні Дитячої бібліотеки для тих, хто любить книги, відбувся конкурс «Лідери читання-2019». Цікаво, що він проводився у Нововодолазькій ОТГ вперше і у майбутньому стане щорічним

У конкурсі взяли участь 12 учасників, найкращі читачі Дитячої, Міської, Новоселівської, Староводолазької, Федорівської та Сосонівської бібліотек.

Формат змагання визначався розповіддю дітей про прочитану книжку української чи зарубіжної літератур, яка не входить до шкільної програми. Чудовим доповненням до виступів учасників стали їх презентації та малюнки.

До складу компетентного журі, яке оцінювало конкурс, увійшли начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталія Євглевська, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Вікторія Розторгуєва-Безпала та директор КЗ «Публічна бібліотека Нововодолазької ОТГ» Тетяна М’ячина.

Наталія Юріївна привітала присутніх, наголосила на тому, що нині читання – це модна тенденція, подякувала бібліотекарям громади за підтримку дітей і побажала всім учасникам успіхів.

Першою розпочала свою розповідь Маргарита Мотика, яка презентувала збірку «39 ключів» (міжавторський цикл пригодницьких фантастичних романів, у якому 39 ключів символізують здобуття влади над світом).

Захоплююче звучало кожне слово з вуст Діани Немашкало. Дівчина розповіла про книгу Ейчіро «Ван-Піс», яка є відображенням світу у час «Ери Піратів».

Неабияку цікавість викликав виступ Анни Драчинської про книгу Дж.К.Роулінг «Гаррі Поттер». Учасниця наголосила, що читати книгу набагато цікавіше і корисніше, аніж дивитися популярний фільм.

Тему кохання порушили Людмила Мудра (С.Йорт «Йорген+Анна=любов») та Дарина Білецька (О.Купріян «Солоні поцілунки»).

Двох учасниць захопила творчість Роальда Дала. Анастасія Лобойко із захватом розповідала про його книгу під назвою «Матильда», а Ірина Тіліженко представила присутнім дитячий фентезійний роман «Чарлі і шоколадна фабрика».

Емоційно передав атмосферу детективного розслідування, яке проводять діти у книзі «Відчайдушні» (автор Сергій Гридін) єдиний учасник-хлопчик Артем Луговий.

Уважно слухали присутні Катерину Тонкошкур, яка не залишила нікого байдужим до книги Моніки Фет «Моя сестра Каті».

Приємно здивувала своїм вибором книги Валерія П’яниш. Цій дівчині до вподоби книга «Міфи та легенди українців».

Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові… Саме таку історію, яка описана у пронизливій і драматичній повісті Сесилії Джемісон «Леді Джейн», представила присутнім Марія Леле.

А ось поринути у безтурботний світ дитинства домогла Анна Попова, яка заполонила своєю розповіддю про книгу Астрід Ліндгрен «Діти з бешкетної вулиці».

Під час підбиття підсумків членами журі прекрасну музичну паузу подарував присутнім на святі Іван Олійник, який вразив майстерною грою на гітарі.

І ось настала урочиста мить – церемонія нагородження. Всі учасники отримали на згадку про цей день дипломи та книги. Переможницею було визнано Дарину Білецьку (Сосонівська бібліотека). Вона окрім диплома і книги, отримала ще один особливий подарунок – рюкзак, який під час свого візиту керівництву Дитячої бібліотеки передав американський журналіст Самюель Метз.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2738 | Переглядів: 1460Дата публікації: 15:00 29.10.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук