Фінал Відкритої першості Нововодолазької ОТГ з міні-футболу

Поділитися новиною:

12 жовтня у с. Новоселівка пройшла фінальна частина Відкритої першості Нововодолазької ОТГ з міні-футболу

Протягом місяця тривали запеклі ігри між командами які приймали участь у Відкритій першості Нововодолазької ОТГ з міні-футболу.

Команди учасниці змагань: "Факел" с. Старовірівка, "Титан" с. Сосонівка, "Квадр" смт Нова Водолага, "Кварц" с. Новоселівка, "Ветеран" смт Нова Водолага, "Дружба" с. Рокитне, "Авангард" с. Стара Водолага, "Стандарт" с. Ватутіне

Учасники першої п'ятірки найсильніших команд вирішилися тільки сьогодні, ними стали команди: "Квадр",  "Ветеран", "Кварц", "Дружба" та "Стандарт".

Переможцем турніру стала команда  "Дружба" (с.Рокитне), яка набрала 19 переможних очків, серебряні нагороди отримала команда "Квадр" (смт Нова Водолага), 17 очків, та бронзові нагороди виборола команда "Кварц" (с. Новоселівка) 13 очків.

Кращим гравцем став - Вадим Гусар ("Квадр"), кращим бомбардиром визнано - Олександра Чефонова ("Дружба").

Вітаємо призерів турніру з перемогою та дякуємо всім спортсменам за активну участь у змаганнях.