«Азимут культурного розвитку»
«Азимут культурного розвитку»

Поділитися новиною:

«Азимут культурного розвитку»

7 серпня начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької ради Наталія Євглевська та директор КЗ "Музей історії об'єднаної територіальної громади с. ЗНАМ' ЯНКА" Сергій Ковратенко, взяли участь у проєкті «Азимут культурного розвитку», який впроваджується за підтримки Українського культурного фонду та Харківської обласної ради та проходив у м. Тростянець, Сумської області

Під час візиту до Тростянця, представників нашої громади, найбільш вразила садиба Леопольда Кеніга, де розташовані краєзнавчий музей, панська садиба XVIII-XIX ст., експозиція «Музей шоколаду». В краєзнавчому музеї представлені матеріали та документи з природи, археології, історії, побуту Тростянецького краю, цікаве зібрання експонатів. Панська садиба відкриває незвичайні факти життя власників маєтку. Кабінет цукрозаводчика-мільйонера Л.Є. Кеніга. Кімната П.І. Чайковського, який на Тростянеччині написав свій перший симфонічний твір. Більше ста полотен мальовничих куточків Тростянеччині в роботах сучасних художників. Відвідавши експозицію «Музей шоколаду» можна дізнатися як виготовляється чорний, молочний та білий шоколад, почути історію створення та діяльності шоколадної фабрики, яка розташована в м. Тростянець, побачити шоколадні фігури вагою від 10 г до 30 кг. Також, Наталія Юріївна та Сергій Миколайович відвідали круглий двір, побудований у 1749 р. Йосипом Надаржинським.

Багато свіжих ідей, цікаве оформлення виставок та користа інформація - все це, було запозичено під час подорожі для впровадження ідей на території нашої громади.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2546 | Переглядів: 632Дата публікації: 12:12 09.08.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук