Спортивні заходи у с.Сосонівка

Поділитися новиною:

13 липня 2019 року в селі Сосонівка відбулися спортивні заходи з міні-футболу та пауерліфтингу присвячені святкуванню Дня села

Співорганізаторами стали Нововодолазька районна державна адміністрація, Нововодолазька селищна рада, а також ТОВ «Агро-фірма «Світанок» під керівництвом Олександра Колісника.

Футболісти поборолись за головні призи - кубки, золоті, срібні та бронзові медалі. На футбольний турнір завітало багато односельчан та гостей. Емоційні та запальні ігри закінчилися наступними результатами: серед юнаків - почесне І місце виборола команда «Квадр-1» (смт Нова Водолага); ІІ місце - «Титан-2» (с. Сосонівка); ІІІ місце - «Квадр -2».
Серед дорослих місця розподілились наступним чином: І місце команда «Титан-1» (с. Сосонівка) та ІІ місце команда «Авангард» (с. Стара Водолага).
У змаганнях з пауерліфтингу переміг майстер спорту України
Володимир Водолажченко; ІІ місце зайняли Олександр Кушнір та Олександр Завада; ІІІ місце Віталій Компанієць та Артем Артьомов.

Під час нагородження всі учасники змагань отримали пам’ятні дипломи, кубки, медалі та солодкі подарунки. Вітаємо спортсменів та бажаємо міцного здоров`я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.