«Найкращий читач України»
«Найкращий читач України»

Поділитися новиною:

«Найкращий читач України»

Вже стало гарною традицією в Україні щорічно проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України»

Головним організатором конкурсу є Громадська організація “Форум видавців”,що забезпечує організаційне проведення конкурсу «Книгоманія-2019» та Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».
Співорганізатором конкурсу «Книгоманія-2019» та Фестивалю дитячого читання «Книгоманія» є державна установа “Український інститут книги”. Конкурс проводиться з метою:
- підвищення читацькогота культурного рівня дітей через заохочення їх до систематичного читання; 
- популяризації читання серед дитячого населення України та популяризації найкращих надбань української і світової класичної та сучасної літератури;
Організатором конкурсу «Найкращий читач України – 2019» на регіональному рівні була ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
Переможцем другого етапу в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради став Селіванов Антон учень 7 – класу Нововодолазького ліцею №3. Цей хлопець приймав участь в 3 – му етапі конкурсу, що проходив в Харківській обласній бібліотеці для дітей 16 квітня 2019 року. В конкурсі взяли участь близько 50 дітей учнів 7 класів найкращих читачів дитячих бібліотек Харківської області. Компетентне журі оцінювало виступи дітей. Окремою подією, став візит до ХОБД та участь у журі конкурсу київської письменниці з харківським корінням - Марії Сердюк авторки книжкової серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». 
Всі учасники конкурсу на розгляд журі повинні були розповісти про свою улюблену книгу, що не вивчається за шкільною програмою, а також представити читацький щоденник (малюнки, поробки, електронні презентації тощо), які характеризують будь – який художній твір, конкретного літературного героя або письменника. 
Селіванов Антон з гідністю виступив на обласному конкурсі. Антон багато читає художньої літератури і особливо любить читати літературу на історичну тематику. На розгляд журі він представив твір Марини Морозенко «Іван Сірко – великий характерник» . В цьому творі розповідається про життєвий шлях нашого земляка кошового отамана Івана Сірка. Його життя овіяне легендами та сповнене пригод. Він народився надзвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог, і передусім – над собою. Складні випробування лише загартували його дух та тіло. В усіх героїчних битвах Іван Сірко виходив переможцем. Взявши у руки булаву отамана, вірою і правдою служив рідній землі. Рівного йому не було з-поміж козацтва. Він був єдиним кошовим отаманом який обирався 12 разів та переміг у 60 походах. І у нього не було жодної поразки. А ще Антон на конкурс представив читацький щоденник, електронну презентацію та виготовив поробку на якій зобразив кошового отамана І.Сірка. Хлопець змістовно і гарно виступив на обласному конкурсі та був відзначений як лауреат конкурсу. Вітаємо нашого кращого читача Селіванова Антона і бажаємо йому нових звершень і перемог.
А ще хочеться звернутися до всіх читачів дитячої бібліотеки і взагалі до всіх дітей нехай книги входять у кожен ваш дім. Шануйте й бережіть їх. І тоді весь розум, мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги.

Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Альбом: «Найкращий читач України»
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2262 | Переглядів: 520Дата публікації: 10:06 17.04.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук