Весняний вернісаж
Весняний вернісаж

Поділитися новиною:

Весняний вернісаж

Наполегливо і саме натхненно готувалися до обласного конкурсу-фестивалю учнівських дуетів мистецьких шкіл «Весняний вернісаж» учні Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага»

   Початок весни завжди приносить оновлення думок, почуттів, дарує нові надії і мрії. Особливе ставлення до весни у творчих людей: вона їм дарує натхнення. Наполегливо і саме натхненно готувалися до обласного конкурсу-фестивалю учнівських дуетів мистецьких шкіл «Весняний вернісаж», який проводився у місті Харкові, учні  дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага   - гітарні дуети  у складі  Микити Федуна та Ткаченка Миколи;  Тимченко Дарини та Кононенка Вадима - керівник Скриннікова Ірина Анатоліївна, а також дует Івана Олійника (гітара) та Наталії Калініної (вокал) під керівництвом викладачів Тетяни Плавун та Ірини Скриннікової.

  Приємно було бачити їх просвітлені обличчя під час виступів, відчувати як дитяча безпосередність і щирість переливається у музику.        Велика підготовка була проведена викладачами по підбору репертуару.  Музичні п’єси написала І. Скриннікова, які припали учням до душі, вона ж зробила аранжування для гітари і голосу пісень «Іспанка» та «Ой ти, місяцю». Дуже приємно було бачити серед переможців (лауреати ІІІ ступеня) саме змішаний дует у складі Наталії Калініної та Івана Олійника. Слід зазначити,  що у фестивалі брали участь близько двохсот дуетів з м. Харкова та області і конкуренція була дуже сильною. Можливо тому не всім нашим юним артистам вдалося стати переможцями. Але ж вони ще зовсім юні і  попереду ще стільки можливостей! 

  Окрему подяку висловлюємо родинам учнів Олійника Івана, Ткаченка Миколи та Кононенка Вадима за надання транспорту для зручного комфортного переїзду. А на учнів та викладачів чекають нові концертні виступи, творчі зустрічі. Тож натхненної мистецької весни нам усім!

Альбом: Весняний вернісаж
Альбом: Весняний вернісаж
Альбом: Весняний вернісаж
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2238 | Переглядів: 822Дата публікації: 10:35 12.04.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук