Міжнародний день дитячої книги
Міжнародний день дитячої книги

Поділитися новиною:

Міжнародний день дитячої книги

2 квітня в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради для користувачів бібліотеки була організована виставка – знайомство «Дружба з книгою – це свято».

   Щороку 2 квітня починаючи з 1967 року за рішенням  Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника – казкаря Ганса Крістіана Андерсена,  весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Святкування Міжнародного дня дитячої книги показує, що книга, створена для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу - і опинитись в цьому світі.

   Свято дитячої книги збирає в бібліотеках справжніх шанувальників літератури. До цього свята в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради  для користувачів бібліотеки була організована виставка – знайомство «Дружба з книгою – це свято». Працівники дитячої бібліотеки  розповіли дітям про життєвий і творчий шлях великого казкаря Г.К.Андерсена та  навели цікаві факти із життя датського письменника. Діти активно приймали участь в літературній вікторині, а потім ознайомилися з цікавими ілюстрованими дитячими книгами.

   Тож, запрошуємо усіх бажаючих дітей та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо для Вас! Ласкаво просимо!

Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2214 | Переглядів: 628Дата публікації: 08:44 03.04.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук