Повернулися з нагородами
Повернулися з нагородами

Поділитися новиною:

Повернулися з нагородами

Нещодавно завершився фестиваль дитячої творчості «Харків – місто добрих надій», започаткований управлінням культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківським художнім музеєм та Харківською обласною філармонією

Цієї весни, адже він завжди проводився саме весною, у конкурсі «Мальована поезія Ліни Костенко» взяли участь 23 юних художника відділення образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага (викладачі Є.О. Козерод, К.М. Дігтяр). Серед них були й учні хореографічного відділення, котрі відвідують суміжний предмет «Малюнок» (Н.Ю. Євтушенко).

Вірші Ліни Костенко розмаїттям бриніли на картинній площині: «Берізки по коліна у воді», «Ліс на світанку», «На віях тиші мерехтять сніжинки», «Захід сонця», «Веселий дощ», «Старі дуби»… Творчі роботи юних художників були ніби продовженням її слова, бачення і відчуття. На відповідний період їм поступилися місцем на стінах Харківського художнього музею картини відомих майстрів пензля різних епох. Харків’яни мали можливість познайомитися з творчістю талановитого підростаючого покоління. Тут же, по завершенню виставки, відбулося й нагородження учасників і дипломантів, вручення медалей та грамот.

А переможців і лауреатів нагороджували в концертній залі Харківської обласної філармонії. Серед них була і учениця викладача К.М. Дігтяр  Рязанцева Єлизавета. З перемогою та нагородами щасливі і радісні їхали юні таланти додому.

Виставка закрита. Картини повертаються до рідного селища, а пам'ять про роботу з поезією Ліни Костенко залишиться в усіх надовго.

Альбом: Повернулися з нагородами
Альбом: Повернулися з нагородами
Альбом: Повернулися з нагородами
Альбом: Повернулися з нагородами
Альбом: Повернулися з нагородами
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/2147 | Переглядів: 779Дата публікації: 13:00 18.03.2019
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук