10 грудня - Всесвітній день футболу
10 грудня - Всесвітній день футболу

Поділитися новиною:

10 грудня - Всесвітній день футболу

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, уболівальників та любителів спорту із всесвітнім днем футболу

Сьогодні за рішенням ООН відзначають Всесвітній день футболу. Так міжнародна організація та світове співтовариство вирішило віддати належне даному виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.
Тож шановні футболісти, тренери, вболівальники та всі, хто причетний до цього виду спорту, хочу привітати вас із цим чудовим святом. Всі ми вболіваємо за різні команди, ходимо на різні стадіони, з симпатією ставимось до гри різних футболістів. Та нас об'єднує любов до цієї гри, найпоширенішого та найпопулярнішого виду спорту у всьому світі.
Футбол давно став частиною спортивної культури, важливою складовою суспільного життя Нововодолазької громади. Поза сумнівом, це велична та потрібна громаді справа. Це яскравий приклад не тільки для молодшого, а й для старшого покоління. Насамперед, це вміння самоорганізовуватися й впевнено, не зважаючи на існуючі перешкоди, рухатися до заданої мети. А мета в нас одна – високорозвинений рівень місцевого футболу.

Бажаємо вам оптимізму, якомога більше виграшних матчів та голів, забитих лише у ворота суперника! Хай чемпіонське здоров’я та успіх супроводжують вас, як на футбольному полі, так і в повсякденному житті.

 

З повагою, начальник  відділу культури, туризму, молоді та спорту

Нововодолазької селищної ради Наталія Євглевська

Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1861 | Переглядів: 557Дата публікації: 08:00 10.12.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук