Кубок закриття футбольного сезону відкритої першості Нововодолазької ОТГ

Поділитися новиною:

3 листопада на стадіоні "Колос" відбулися футбольні ігри присвячені закриттю футбольного сезону відкритої першості Нововодолазької ОТГ

У змаганнях взяли участь наступні команди:

"Стандарт" с. Ватутіно;

"Прометей" с. Просяне;

"Спортинг" смт Нова Водолага;

"Ветеран" смт Нова Водолага.

У фінальній грі зустрілися команди "Ветеран"  та "Прометей", де за результатами серій пенальті перемогла команда "Прометей" с. Просяне.

Так, за результатами змагань ІІІ місце посіла каманда "Стандарт", ІІ місце - "Ветеран" та І місце виборола команда "Прометей."

Переможців відкритої першості було нагороджено Кубком та Грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у спортивному заході.

Альбом: Кубок закриття футбольного сезону відкритої першості Нововодолазької ОТГ
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1722 | Переглядів: 292Дата публікації: 08:39 08.11.2018