«Без родини нема України»
«Без родини нема України»

Поділитися новиною:

«Без родини нема України»

У комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради проводиться традиційне родинно-патріотичне свято «Без родини нема України»

Жовтий лист укрив землю, багрянцем і золотом замів стежинки рідного краю і саме в цей час вже котрий рік в комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради проводиться традиційне родинно-патріотичне свято «Без родини нема України» за мотивами української народної пісні «Ходить Гарбуз по городу». 

Цього разу Берегиня української культури, мистецтва, традицій і звичаїв українського народу, роль якої виконувала директор школи А.Ю. Абрамович, направила «юних дослідників і журналістів» зібрати інформацію та доповісти Всесвіту через прямий ефір про те, чи живі українські традиції. Отримавши карти маршрутів, всі вирушили в дорогу по містах Гарбузової держави.

Зібрана інформація передавалася до відеоцентру для монтування фото та відео, над якою працювали Берегиня та Оператор О.Ф. Абдула. «Юні дослідники» побували у маєтках: Буряків – Гарбузових Свояків (Р.М. Набока, М.Т. Калінін), у Морквиць – Гарбузових Сестриць (І.А. Скриннікова, Л.І. Марюхна), завітали до Квасолі (Є.О. Медведєва), Бараболі (К.М. Головешко, В.О. Галімуханова), Огірочків – Гарбузових синів, дочок (Є.О. Козерод, К.М. Дігтяр), до Старого Боба (С.Г. Борисов) та Казки (Н.А. Курлович). У їхніх господах «юні дослідники» поринали у світ традиційного українського народного мистецтва: музики, пісні, танцю, декоративно-вжиткового мистецтва та казок і мали змогу практично доторкнутися до скарбів народної творчості.

 А завершився маршрут у господі Гарбуза (А.Г. Пелехатий) і Дині (Т.Ю. Плавун), де всі присутні переглянули зібрані матеріали, які підтверджували, що народні традиції живі і жити будуть вічно та разом з Берегинею передали їх у Всесвіт. Провідником маршруту був досвідчений Огірочок (Н.Ю. Євтушенко).

За добре виконану роботу Господар Гарбуз запросив усіх поласувати смачною гарбузовою кашею.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1687 | Переглядів: 783Дата публікації: 16:19 29.10.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук