Захід у Дитячій бібліотеці до Дня Незалежності України
Захід у Дитячій бібліотеці до Дня Незалежності України

Поділитися новиною:

Захід у Дитячій бібліотеці до Дня Незалежності України

Працівники дитячої та публічної бібліотеки організували та провели з користувачами бібліотеки захід «Це моя країна – рідна Україна»

День Незалежності України – це свято, цінність якого сьогодні розуміє кожен українець. Впродовж останніх років нам довелося відстоювати свою незалежність: хтось виконує свій обов’язок на передових позиціях, інші - працюють задля розвитку своєї Батьківщини. Це свято відзначається в усіх куточках України – від сходу до заходу, від великих міст до маленьких містечок, від масштабного параду на майдані Незалежності до локальних заходів. Але щорічно 24 серпня всі ми маємо змогу віддати належне своїй маленькій незалежності, що поєднується в велику та сильну, визнану всім світом, Незалежність України! 
Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради не залишилась осторонь і також приєдналася до загальнодержавного святкування. Працівники дитячої та публічної бібліотеки організували та провели з користувачами бібліотеки захід «Це моя країна – рідна Україна» під час якого діти ознайомилися з державними та національними символами, заспівали гімн України, відповідали на питання українознавчої вікторини, слухали розповідь про історію здобуття незалежності, а також читали вірші місцевих поетів про Україну. 
В бібліотеці були організовані книжкові виставки «Державний прапор України як символ миру і добра» до Дня прапора України, «Україна є, Україна буде» до Дня Незалежності України. 

Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1469 | Переглядів: 980Дата публікації: 19:02 28.08.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук