Тріумф юних художників
Тріумф юних художників

Поділитися новиною:

Тріумф юних художників

Представники відділення образотворчого мистецтва КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради представляли заклад в м. Харкові у БК міліції на урочистому врученні нагород за участь в благодійному інтернет-фестивалі дитячої творчості «Сонячне коло»

  Яким  він  може бути відчули представники відділення образотворчого мистецтва КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради Андрій Дарій, Мілєна Шаріпова, Анастасія Лазаренко, Олена Мудрак, Марія Цяцька, Кирило Ключкін та учні викладача В.А. Манн, котрі разом з викладачем Є.О. Козерод та завідуючою відділенням К.М. Дігтяр представляли заклад в м. Харкові у БК міліції  на урочистому врученні нагород за участь в благодійному інтернет-фестивалі  дитячої творчості «Сонячне коло». Цей регіональний проект для дітей Слобожанщини проводився вже в сьоме. Його основною ідеєю є підвищення культурного рівня дітей і надання їм можливості проявити себе. Його засновником та організатором є артистка оркестру Харківського народного академічного театру оперу та балету України Счастливець Уляна Валеріївна.

Всього у першому турі конкурсу взяли участь 60 учнів Нововодолазької дитячої школи мистецтв, з них компетентне журі м. Харкова відібрало 24 роботи юних художників, які пройшли у другий тур і стали Дипломантами фестивалю. Це хороший результат і ми щиро вітаємо усіх переможців, які були нагороджені Дипломами та подарунками. В день урочистого вручення нагороддля всіх переможців конкурсу був організований святковий концерт та виставка конкурсних робіт. А по завершенню концерту для дітей був організований традиційний «Солодкий стіл».

Щаслива, сповнена неповторних емоцій та радості поверталася наша делегація додому. Нових вам творчих злетів, щасливих канікул, здорового відпочинку, юні таланти!

Викладач відділення образотворчого мистецтва,

 Є.О. Козерод 

Альбом: Тріумф юних художників
Альбом: Тріумф юних художників
Альбом: Тріумф юних художників
Альбом: Тріумф юних художників
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1296 | Переглядів: 601Дата публікації: 12:38 14.06.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук