Розважальні святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей
Розважальні святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей

Поділитися новиною:

Розважальні святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей

1 червня в Україні як і всьому світі відзначають добре і радісне свято – Міжнародний День захисту дітей

Свято дітей відзначають у перший день довгоочікуваного літа та шкільних канікул. В цей день відбуваються численні заходи: виставки творчих робіт, різноманітні розважальні конкурси, ігри.

 В Новій Водолазі теж  на площі в парку «Ювілейний» пройшли цікаві і розважальні святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей. Такі, як: виставки робіт вихованців ДШМ та БДЮТ,  проведення майстер – класів, конкурс «Найкраща книга Нововодолажчини», конкурс малюнків на асфальті, бал принцес, перегони на самокатах  і велосипедах  та ігрова розважальна програма для дітей.

 Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради теж приймала участь у цьому заході. Разом з працівниками публічної та міської бібліотеки представила в парку «Ювілейному» лялькові вистави за мотивами українських народних казок «Рукавичка» та «Ріпка» для  дітей . А ще дитяча бібліотека прийняла участь  в районному конкурсі «Найкраща книга Нововодолажчини» залучивши користувачів бібліотеки до виготовлення книжок – саморобок про рідний край Нововодолажчину. В бібліотеці була організована до дня захисту дітей книжкова виставка «Миру і щастя всім дітям на світі».

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-kultura.gov.ua/news/id/1240 | Переглядів: 817Дата публікації: 13:17 04.06.2018
Начальник відділу

Євглевська Наталія Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Культура, туризм, молодь та спорт громади
Пошук